Apie impeka

UAB „IMPEKA“ veiklos kryptys: 

  • didmeninė prekyba visoje Lietuvoje ir už jos ribų;
  • baldinės žaliavos korpusinių baldų gamintojams tiekimas;
  • prekyba grindų danga ir priedais grindims;
  • durų rankenos ir atramos durims;
  • baldinės rankenėlės, pakabos;
  • vidaus palangių tiekimas;
  • PVC gaminiai interjerui;
  • paslaugų teikimas (baldų projektavimas; baldinės plokštės supjovimas, briaunavimas, skylių sugręžimas);
  • įgyvendiname didelės apimties projektus.

Esame profesionalų komanda. Jau 20 metų tiekiame  rinkai baldines medžiagas, laminuotas grindis bei priedus joms. Gausus produktų asortimentas bei išvystytas logistikos tinklas leidžia įgyvendinti reikliausių klientų poreikius bei įvykdyti tiek smulkius tiek didelės apimties projektus. Rinkos poreikių įžvalga, operatyvus ir kokybiškas klientų aptarnavimas mums visada buvo prioritetas, todėl šiandien esame vienas didžiausių ir stipriausių savo sektoriaus tiekėjų. Pasirinkdami savo tiekiamų produktų gamintojus ir atstovaujamus prekinius ženklus, didžiausią dėmesį skiriame patikimumui ir kokybei. Rinkoje atstovaujame tokiems gamintojams bei prekiniams ženklams kaip Egger, AGT, Alsapan, System, Decospan, Senosan, Valchromat.

Siekdami padėti augti mūsų klientams kartu su mumis ir pateikti rinkai kuo platesnį spektrą paslaugų, padarėme dideles investicijas į baldinių medžiagų apdirbimo staklyną. Šiandien galime supjauti baldinę plokštę, uždėti briauną, sugręžti, išfrezuoti. Esame pajėgūs paruošti tiek mažus užsakymus, tiek didelės apimties projektus kokybišku ir galingu Homag (Vokietija) staklynu. Turime profesionalių projektuotojų komandą, todėl galime projektus įgyvendinti nuo pradinės stadijos iki pilno baldų pagaminimo.

Esame visada pasiruošę laiku ir kokybiškai atlikti savo paslaugas ir pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus.

 zenklas 2015 04 13

UAB IMPEKA įgyvendina projektą „UAB „IMPEKA“ investicijos į modernias gamybines technologijas“ (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-850-01-0027) pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“, kuris yra finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.

Projekto tikslas – įdiegti modernią gamybinę įrangą, skirtą baldinių detalių ir baldų komplektų gamybai.

UAB „IMPEKA“ įkurta 2000 m. balandžio 26 d. Mažeikių mieste. Įmonė užsiima baldinių detalių gamyba pagal užsakymą ir baldų komplektų gamyba. Išanalizavus esamą įmonės situaciją ir įvertinus rinkos potencialą identifikuotos problemos – mažas gamybinis pajėgumas, modernios gamybinės įrangos stoka, aukšta gaminių savikaina. Įsigijusi modernios gamybinės įrangos komplektą įmonė galės rinkai pasiūlyti naujų gaminių ir sprendimų, padidinti įmonės gamybos apimtis ir darbo našumą.

Bendra projekto vertė – 865.850,00 Eur. Skirtas finansavimas – 303.047,50 EUR.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.