Apie impeka

UAB „IMPEKA“ veiklos kryptys: 

  • didmeninė prekyba visoje Lietuvoje ir už jos ribų;
  • baldinės žaliavos korpusinių baldų gamintojams tiekimas;
  • prekyba grindų danga ir priedais grindims;
  • durų rankenos ir atramos durims;
  • baldinės rankenėlės, pakabos;
  • paslaugų teikimas (baldų projektavimas; baldinės plokštės supjovimas, briaunavimas, skylių sugręžimas);
  • įgyvendiname didelės apimties projektus.

Esame profesionalų komanda. Jau 20 metų tiekiame  rinkai baldines medžiagas, laminuotas grindis bei priedus joms. Gausus produktų asortimentas bei išvystytas logistikos tinklas leidžia įgyvendinti reikliausių klientų poreikius bei įvykdyti tiek smulkius tiek didelės apimties projektus. Rinkos poreikių įžvalga, operatyvus ir kokybiškas klientų aptarnavimas mums visada buvo prioritetas, todėl šiandien esame vienas didžiausių ir stipriausių savo sektoriaus tiekėjų. Pasirinkdami savo tiekiamų produktų gamintojus ir atstovaujamus prekinius ženklus, didžiausią dėmesį skiriame patikimumui ir kokybei. Rinkoje atstovaujame tokiems gamintojams bei prekiniams ženklams kaip Egger, AGT, Alsapan, System, Decospan, Senosan, Valchromat, Buster+Punch, Velvet, Fondi, Alvic, Frosio Bortolo.

Siekdami padėti augti mūsų klientams kartu su mumis ir pateikti rinkai kuo platesnį spektrą paslaugų, padarėme dideles investicijas į baldinių medžiagų apdirbimo staklyną. Šiandien galime supjauti baldinę plokštę, uždėti briauną, sugręžti, išfrezuoti. Esame pajėgūs paruošti tiek mažus užsakymus, tiek didelės apimties projektus kokybišku ir galingu Homag (Vokietija) staklynu. Turime profesionalių projektuotojų komandą, todėl galime projektus įgyvendinti nuo pradinės stadijos iki pilno baldų pagaminimo.

Esame visada pasiruošę laiku ir kokybiškai atlikti savo paslaugas ir pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.